Z wielką radością informujemy że w niedzielę 24 maja odwiedzi naszą wspólnotę parafialną ks. Józef Kamza, salezjanin pracujący od ponad 20 lat na misjach w Peru. Ksiądz misjonarz podzieli sie z nami Słowem Bożym i świadectwem życia. Po każdej Mszy sw. będą zbierane ofiary do puszek na dzieło misyjne ks. Józefa. Za każdy dar serca niech Pan Bóg wynagordzi.
Poniżej jest link do filmu o ks. Józefie. Zapraszamy do oglądania:
https://vod.tvp.pl/filmy-dokumentalne,163/samotny-w-sercu-dzungli,282200